O NAS  AKTUALNOŚCI  PRZEWOŹNICY  KONTAKT  WARUNKI ZAKUPU  AUTOKARY  SUPER OKAZJE ! 

BIURO "BATORY"
ul. ZIELONA 1 - Dw. PKS
39-100 ROPCZYCE

tel 017/ 22 17 212
fax 017/ 22 17 212

biuro czynne: pn-pt 8.00 do 17.00
soboty od godz. 8.00 do 12.00

bp.batory@wp.pl

bilety autobusowe

   » AUTOKARY


Podróż autobusem jest wygodnym i względnie tanim sposobem dotarcia do najbardziej urokliwych miejsc Europy. Nasz niewielki kontynent jest opleciony siecią autostrad i przyzwoicie utrzymanych dróg lokalnych, co sprawia, że autokar jest optymalnym środkiem lokomocji dla turysty oraz godnym do rozważenia dla wyjeżdżającego służbowo. Regularne linie autobusowe łączą duże miasta państw. Mimo, iż podróż po asfalcie trwa dłużej, to jest znacznie tańsza.

W trosce o Państwa samopoczucie i komfort staramy się, aby w większości autobusy były nie tylko bezpieczne, ale również pozwalały na podróż w miłej atmosferze. Każdy z autobusów zaopatrzony jest w wygodne fotele, które można rozchylać do tyłu i na boki. Dzięki temu uzyskuje się bardzo wygodne miejsce do spania. Fotele wyposażone są w podłokietniki, podnóżki, małe stoliki oraz siatki na drobiazgi osobiste i czasopisma.

Kierowca autobusu liniowego, który zabiera na pokład kilkudziesięciu pasażerów i pokonuje duże odległości, ma do spełnienia ważne i odpowiedzialne zadanie. W większości autobusów, począwszy od deski rozdzielczej, a skończywszy na kabinie sypialnej, staramy się stworzyć kierowcy optymalne warunki pracy i odpoczynku. Zabiegi służące polepszeniu bezpieczeństwa biernego idą w parze z dbałością o bezpieczeństwo czynne. Rozpowszechniają się hamulce tarczowe na przedniej osi. Stosowany jest system ABS zapobiegający blokowaniu kół przy hamowaniu. Uzupełnia się go innymi, stabilizującymi tor jazdy i przeciwdziałającymi poślizgowi kół przy przyspieszaniu.

Długiej podróży nie sposób sobie wyobrazić bez ciekawego filmu lub muzyki. Dlatego w większości autokary zaopatrzone zostały w sprzęt video oraz aparaty radiowe. Monitory video umieszczone są z przodu i w środkowej części autobusów jednopokładowych. Z kolei w autobusach dwupokładowych znajdują się one na górnym i dolnym pokładzie.

                  © 2005 BATORY - CENTRUM PRZEWOZÓW AUTOKAROWYCH | cms - entro.pl |
transport i transport drogowy w systemie strony www rzeszów entro.pl